Kolmapäev, 13. november 2013


Kena  päeva teilegi.

Sain hommikul kõne võõralt numbrilt.
Ma ei tea, mis külgetõmbe magnet minu number on, et juba mitmendat korda pakutakse mulle telefoni teel kvaliteetpesu.
Palusin siis  mulle kirjeldada 85 B sensuaalset rinnahoidjat, mis just täpselt minule sobiks.
Teisel pool oli tükk aega vaikus. Tänasin viisakalt ja teatasin, et mul on liiga ilus keha, et seda varjata. Sellega oligi jutt lõppenud. 
Järgmise korrani.

7 kommentaari:

 1. Mina saan ka vahel selliseid kõnesid, mis teha mis teha reklaam
  Aga sinu ütlus pani mu naerma..ilusat õhtut!...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oled siis ostnud ka midagi?
   Sulle ka kena õhtut.

   Kustuta
  2. Ostsin jah, L kutsub seda putsunutsiaks - tegelikult õhuvärskendaja.pakuti 600 e eest , mõtlesin, et ostan järelmaksuga, oi lõpuks läks see jama 1000 e (ma lausa nutsin)
   aga meil on tubade tuulutamisega raskusi (toppeltaknad-vana maja) ainult uksest saab õhku...nii et lõpuks on seda jõperdist vaja ka (ainult elekter. läks kallimaks).anna andeks, et virisen, aga vahel saab südamel kergem..igal juhul rohkem midagi ei osta ja vastan lausega - olen pensionär!
   kalli sulle!

   Kustuta
  3. Vabandus, ühe nulli unustasin, see jaapani asjandus läks mul 10000 e kokku maksma..nüüd hoian seda nagu oma silmatera, ei luba isegi Kyttil peale hüpata

   Kustuta
 2. A ehk on nii, et kvaliteetihu nõuab kvaliteetpesu? Pole mõelnud? Vot niiiiiiiiii......:P

  VastaKustuta
 3. jah , meile helistavad ajakirjade müüjad - eriti mu mehele, sest tema ei oska ei öelda - tellib ja siis mina annulleerin tellimuse .... noh nüüd on vähe targemaks saanud ... enam ka kõike ei tellli, mida pakutakse ... , aga jah näed ,neil selline töö . ei tahaks olla telefonipakkuja .... Oskasid hästi vastata - vahest kohe ei oska midagi öelda ja siis kasutatakse kurjasti ära ..

  VastaKustuta