esmaspäev, 4. august 2014


Elu on ilus.

Praegu on just selline suvi, mis mulle on alati meeldinud.
Päikest, sooja ja palju erinevaid veekogusid enda karastamiseks, kuigi jah kui päris ausalt tunnistada siis veekogud on muutunud nii soojaks, et ega väga värskendavalt enam ei mõjugi,  aga pole  hullu. Ikkagi on hea ujuda ja esimest korda üle mitme aasta on mul tõeline puhkus. Oskasin oma puhkuse planeerida just õigele ajale ja terve imeline nädal on veel ees.
Need üksikud korrad, mis ma Klooga-ranna Noortelaagris tööl olen olnud ei lähe arvesse, sest need on kõik olnud nagu vahelduseks ja alati on hea vahepeal pisut lisaraha teenida. Eriti kui seal makstakse tõesti hästi. Ma ei teeni lasteaias terve päevagagi nii palju kui seal paari-kolme tunniga. Nii, et virisemiseks pole tõesti mitte kõige vähematki põhjust. Mina olen roosa ja rõõmus. Tegelikult vist ikka päris pruun. Lapselaps hüüab mind väikeseks neegriks, sest ma olen nüüd meie peres kõige lühem.
Selle kuu sisse on mahtunud pisut reisimist, grillimised sõpradega, paadisõidud Saadjärvel ja vanema tütre sünnipäev Läänemaal koos öise Ehmja mõisa varemete külastusega.
Päris põnev oli keskköööl siseneda mõisa keldrisse, kus valgust oli ainult nii palju, kui näitasid mobiilide taskulambid ja ümberringi lendasid nahkhiired.
Neljapäeval veel väike reis ja siis võib rahuliku südamega esmaspäeval väljapuhanuna oma tööaastat jälle alustada.12 kommentaari:

 1. Sel viimasel pildil on su praeguse elu sisu ja vorm täiuslikus kooskõlas :P

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Just. Nii oligi mõeldud, aga see pole veel kõik. See mootorratta pilt on ka väga oluline, sest selle M-iga me sõitsime mööda Tartu linna laupäeval. Äkki juhtusid nägema :D

   Kustuta
 2. Vastused
  1. Ma hüppan seal alati kui Läänemaal käin ja alati on terveks jäänud.Muide see kannatab isegi Sinu välja kui Sa pole vahepeal juurde võtnud.130 kilo nagu naksti ja mul on selleni veel ikka päris pikk tee.

   Kustuta
 3. Eh-eh-ee...armastus teeb ikka nalja ja imesid:)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kus sa siin armastust näed?Ma olen terve elu natuke teise temperamendiga olnud.

   Kustuta
 4. Tegelikult, ma rumal arvasin tōesti, et oled armunud.

  VastaKustuta
 5. Nii mõnus lugeda ja nii toredad kohtumised sul rohelise konnaga ja muud head ja põnevat .... Tänavune suvi on erakordselt ilus ....

  VastaKustuta
 6. Reet , homseks sinule ja kasvandikele ilusat 1. septembrit , ja siis kirjuta ka nii ootan ...

  VastaKustuta
 7. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

  Giaonhan247 chuyên dịch vụ mua hàng mỹ từ dịch vụ order hàng mỹ hay nhận mua nước hoa pháp từ website nổi tiếng hàng đầu nước Mỹ mua hàng ebay ship về VN uy tín, giá rẻ.

  VastaKustuta