neljapäev, 3. jaanuar 2019

Head uut.

Seda aastat on olnud alles 3 päeva, aga juba on jätkunud vihma, tormi ja päikest.

Tundub, et just selline, kuhu kõike jagub see aasta tulebki
Horoskoop lubab mulle, et tuleb põnev aasta pidevas liikumises. Saan isegi oma kuldkala, kes täidab kõik soovid ja unistused 150 protsendiliselt.
Mida sa hing siis ikka rohkem oskakski soovida kui kõik sulle jalge ette tuuakse?

Üks kõige suurem soov ongi juba täitunud.
Eile sain tagasi oma paarilise, kellega oleme koos töötanud üle 20-ne aasta.
 9 kuud on päris pikk aeg. Eriti veel siis kui sa ei teagi täpselt, mis sind ees ootab ja millega see kõik võib lõppeda.
Mingid hirmud jäävad kindlasti südamesse, aga usk, lootus ja armastus ei kao sealt kusagile. Need on alati olnud ja jäävad ka.
Ennekõike usub inimene siiski iseendasse. Usub ka inimestesse, kellest  ta arvab, et võib neile rasketel aegadel toetuda.
Alles keerulistel aegadel saame me aru, mis meis on rajatud liivale, mis kaljule.Ilma usu, lootuse ja armastuseta oleme nagu kõrred tuule käes. Ainuüksi lootmine annab jõudu minna edasi läbi eluraskuste ja olla õnnelik muredest hoolimata.
Mina usun südamest, et nüüd ei muutu enam midagi ja kõik jääbki nii.
Eilne päev oli just selline nagu meil on alati olnud. Usaldus, teineteise mõistmine, ühised eesmärgid ja muidugi koostöö.
Alati polegi sõnu vaja, sest usk, lootus ja armastus on kõige olulisemad. Miks muidu siis öeldakse, et lootus sureb viimasena.

  6 kommentaari:

 1. Head uut!

  See noorem poeg tundub olevat sinusse :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma ei oska seda päris täpselt öelda. Emana võin aga kinnitada, et ta on hästi abivalmis, sõbralik ja alati kutsub mind igale poole kaasa.Minul oli trauma elus esimest korda ja see ka mitte päris minu enda lohakusest või süüst.Võib-olla jah selles oleme ühtemoodi, et mõlemad tahame kohe ja kiiresti ja ruttu kõik kaelast ära ning vahel kiirustame rutakalt ega oota teiste abi. Mis ikka ise tehtud, see hästi tehtud. :D

   Kustuta
 2. Õnnelikku ja seiklusrikast uut aastat!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh armas Emmeliina. Soovin sulle ka kõike ilusat ja ikka rõõmu päevadesse.

   Kustuta
 3. Kallis Reet, Head uut aastat ka siin lehe peal . Ikka head ja ikka paremat kui endised kuigi ka endised on head aga ikka veel paremat või vähemalt sellist et köik oleks terved ja hoitud .. Ja et ikka saab tööl käia ja ikka elu ka jõuab nautida … selleks sulle jõuldu ja jaksu … väikesed apsud ikka käivad käsikäes aga sellest saab sõprade abiga üle … Suuremad jäägu päris kaugele ja ära … Ole tubli , uus aasta ootab sind ees oma heatahtlikkuses kallis Reet ,sest sa väärid seda . kalli kalli

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma tänan armas Nataly.Vaatan ikka sinu saadetud kaarti ja mõtlen, et peaks ka järgmisel aastal selle traditsiooni tagasi võtma. Ausalt öeldes oli nii hea tunne postkastist päris kaart, päris tervitustega välja võtta.Sinule ka ikka kõike ilusat ja jaksu su tegemistes.Kunagi hakkame ehk võidu ujuma. :D

   Kustuta