Laupäev, 9. oktoober 2010
Puud
el on sünnipäev sügisel...Laupäev 09 oktoober.2010.17.50


Tegin nagu ikka kell 7 silmad lahti.Väljas oli veel hämar. Täna pidi olema viimane ilus ilm.Järgmiseks nädalaks lubati juba lörtsi .Jõin kiiresti oma hommikukohvi ja hüppasin punase ratta selga.Tänavad olid inimtühjad.Küllap kõik veel magasid oma töönädala väsimu
st välja.
Võtsin suuna Glehni lossi pargi poole.Polnudki siin kaua aega käinud. Kevadel käisin ikka igal õhtul kihutamas , aga nüüd oli pikk vahe sisse tulnud.Mulle meeldivad mäed.Eriti just see suur mägi ,mis Tähetorni juurest alla läheb.Nii mõnus on kui tuul tuhiseb kõrvus ja sa saad enneolematu hoo sisse.Ainult pidurid peavad korras olema sest sõit lõppeb tavaliselt punase fooritule ees.

Siin ei olnud midagi muutunud. Krokodill oli endisel kohal ja Kalevopoeg hoidis samuti hoolsalt oma mõõka.Mõni küll ütleb ta kohta Sarvik ,aga minu silmis on ikka Kalevipoeg.Ainult puud olid saanud pidurüüd selga.Tegelikult on sügis võrratu aastaaeg. Nii palju värve ja silmailu. Sõitsin läbi ka Nõmme turult.Vana turuhoone oli jõudsalt edenenud.Varsti algavad ilmselt sisetööd.Tegelikult võibolla on usinad töömehed seal sees juba ammu ametis.Hea on mõelda et minu pisike annetus on ka kuskil seal mingi väikese kruvina paigas.Polikliinik seeeest nägi välja just nagu tondiloss.Tühjadest aknakoobastest vaatasid vastu narmendavad laed.Kole ja troostitu vaatepilt.
Koju jõudes võtsin ette oma aia. Mõnus oli lehti riisuda.Ilm oli ju nii ilus päikeseline.Ja siis ma veel küpsetasin hullult .Ei teagi mis tuhin mind tabas. Pojad ju sõidavad mõlemad varavalges Türki . Huvitav kes need marineeritud räimed ,kapsapirukad ja karbonaadi küll ära sööb. 10 päeva vaikust ja korda minu majas. Ei suuda isegi uskuda.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar