esmaspäev, 9. aprill 2012

Elukestev õpe.


Õppimine on  elukestev personaalne arenguprotsess, mis  mõjutab inimest tervikuna ja on seotud inimese toimetulekuga elus. Ütleb ju laulusalmgi" Inimene õpib kogu elu..." omades väga erinevaid kogemusi. 
Läksime täna mehega poodi ja mees küsis käsimüügiletist endale paki suitsu. Selles ei ole ju midagi imelikku, aga müüa küsimus, kas pehme või kõva, pani mind punastama. Ma jäin vist küll väga imeliku näoga talle otsa vaatama. Pidin juba ebaviisakalt käratama, aga õnneks suutsin ennast talitseda.Olen nüüd jälle jupi võrra targem ja tean, et suitsupakid jaotatakse tõrvasisalduse järgi ja olemas  on pehmed ja kõvad pakid,aga ikkagi.  Kindlasti  peab ta seda päeva jooksul mitmelt mehelt küsima ning lõpuks tüütab tõesti ära, aga oma küsimus just nii sõnastada on natuke koomiline. Igatahes mina sain täna endale hea tuju ja iga asi ajab naerma hoolimata sellest, et arst pikendas veelgi mu haiguslehte.

4 kommentaari:

 1. Kas lubati homsest tööle? :)

  VastaKustuta
 2. Läksin täna esimest päeva. Arst küll väga ei soovitanud, aga lubasin täpselt juhiseid täita ja olen pooleks aastaks erilise kontrolli all:DIse tunnen ennast nii hästi, et ei usuks kunagi, kui arst ei kinnitaks.Aga see tunne üle 2 nädala tööle minna oli super. Lapsed oleksid mu peaaegu pikali jooksnud suurest rõõmust. Sain nii palju väikesi kallisid ja seda hoolivust tunda.Iga natukese aja tagant küsis mõni laps, et kas mul abi pole vaja. No tõesti tunnen, et mul on elus väga palju vedanud ja järjest paremaks läheb.

  VastaKustuta
 3. Nii armas. :)
  Kas süda jukerdab?

  VastaKustuta
 4. Tänan muretsemast, aga südamega on mul korras lood. Häda on hoopis mu verega, mis oli aastaid nii vedel ja vilets ning minu hemoglobiin ja raud olid peaaegu olematud. Nüüd on aga hoopis vastupidi. Liiga kiire tõus ehmatas arsti ära ja ta kardab, et mul võib sellega probleeme tulla. Muidugi ka mu vererõhk, mis kipub ikka sinna 90/59 peale jääma.Ise tunnen ennast küll hästi ja energiat on üleliiagi.:D

  VastaKustuta