esmaspäev, 12. juuli 2010Oi neid pesulõkse.

Esmaspäev 12 juuli 20010 11.57
Ei saaks õelda ,et mulle päike ja soe ilm ei meeldi ,aga vahel lihtsalt tervis veab alt ja oled sunnitud puhkuse ajal kodus igavlema.Ei saagi nüüd ajutiselt ilusat Eestimaad avastada.Aga kuna minust polnud välja minejat ,siis tuli sõber mind külastama ja minu igavust peletama.
Aga see selleks .Kirjutama a
jas mind hoopis minu sõbra omapärane kiiks.Sooja ilmaga hea ju pesu pesta ja kuivatada.Ühe laadungi võtad ,teise paned .Pole mina elus tähele pannud ,kuidas minu lõksud nööril ripuvad.Peaasi ,et nad seal olemas on.Istusime siis aias ilusti suure päikesevarju all,et armas soe päike meie päid segamini ei ajaks ja vaatasin ,et minu tuttava pilk peatus kogu aeg minu pesunööril.Lõpuks küsisin kohe otse,et mida ta seal näeb.Selguski ,et pesulõksud peavad tema meelest kõik korralikult nööril rippuma nii ,et neid saab kogu aeg edasi -tagasi liigutada.
Olin tema juures seda küll tähele pannud ,et kõik lõksud ripuvad korrapäraselt nööril rivis ,aga ei teadnud ,et see on lausa nii sätitud.Vot sulle siis sähh.Hakka nüüd kasvõi iga kord peale pesu kuivatamist lõkse sättima.Oh neid mehi küll.Vaadaku parem jalgpalli.

7 kommentaari:

 1. "Oh neid mehi küll.Vaadaku parem jalgpalli."

  Hää nali, aga selliseid väikseid kiikse on igaühel meist.

  VastaKustuta
 2. Muide, see on kergelt minu kiiks ka - kui järgmisel korral pesu riputan, on maru mugav üleliigsed lõksud eemale lükata, ega siis kogu aeg pesutükid sama suurusega ole:)

  VastaKustuta
 3. Kulla Neiu!
  Ma ei saa aru, miks sa meiega soomet puhud. Seda saab muuta, kui tahtmist on. Ja miks sa lugudele pealkirju ei pane?

  Aga mis meestesse puutub, siis väikeste detailide kaudu saab neid paremini tundma õppida. Niiet hoia silmad lahti, siis ei tule hiljem üllatusi...

  VastaKustuta
 4. kui su sõber selliseid suuri lõkse kasutab nagu pildil, siis muidugi on parem need korralikult paigutada :DDD

  aga see korralikkus meenutab ühte vana filmi: vaenlasega voodis.
  tahtsin just sedasama küsida, kuid Bianka jõudis ette.

  VastaKustuta
 5. Eks inimene õpib kogu elu,sureb aga ikka lollina.

  VastaKustuta
 6. Pesulõksud tuleb ka värvi järgi korralikult sorteerida ja mustrisse sättida ;)

  VastaKustuta
 7. Järjest paremaks läheb.Saadan järgmine kord kõik pesumajja.

  VastaKustuta